Contactgegevens

OCMW Holsbeek
Dreef 1
3220 Holsbeek

Tel. 016-31 42 70
Fax. 016-31 42 80

info@ocmw.holsbeek.be

Ondernemingsnummer: 212.220.063


De medewerkers van het OCMW

De dienst administratie

Algemeen directeur gemeente & OCMW
Ria Verstraelen
Tel. 016-31 42 77
ria.verstraelen@ocmw.holsbeek.be
Stafmedewerker
Isabel Willems
Tel. 016-31 42 75
isabel.willems@ocmw.holsbeek.be  
Financieel directeur gemeente & OCMW
Marylin Denon
Tel. 016-31 42 76
marylin.denon@ocmw.holsbeek.be
Boekhouder
Ria Coenen
Tel. 016-31 42 72
ria.coenen@ocmw.holsbeek.be
Communicatiedeskundige
Ellen Vangoidsenhoven
Tel. 016-31 42 74
ellen.vangoidsenhoven@ocmw.holsbeek.be
Administratief medewerker
sociale dienst

Christel De Bondt
Tel. 016-31 42 70
christel.debondt@ocmw.holsbeek.be
Leidinggevende
personeelszaken

Linda Francken
Tel. 016-31 42 73
linda.francken@ocmw.holsbeek.be
Administratief medewerker
personeelsdienst

Bettina Miseur
Tel. 016-31 42 73
bettina.miseur@ocmw.holsbeek.be
Administratief medewerker
Els Frans
Tel. 016-31 42 71
els.frans@ocmw.holsbeek.be
Verantwoordelijke
woensdagnamiddagopvang

Emily Van Ermen
Tel. 0496-61 58 87
speelplein@holsbeek.be

De sociale en juridische dienst

Hoofd sociale dienst
Kaat Beerts
Tel. 016-31 42 86
kaat.beerts@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Liesbeth Vermeire
Tel. 016-31 42 87
liesbeth.vermeire@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk  werker
Lavinia Daems
Tel. 016-31 42 83 lavinia.daems@ocmw.holsbeek.be
Deskundige organisatie thuiszorg
Stijn Vanleene
Tel. 016-31 42 88
stijn.vanleene@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Ada Janssen
Tel. 016-31 42 85 ada.janssen@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Sandra Cobbaert
Tel. 016-31 42 84
sandra.cobbaert@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Steffen Helskens
Tel. 016-31 42 89
steffen.helskens@ocmw.holsbeek.be
Juriste
Veerle Vangheluwe
Tel. 016-31 42 82
veerle.vangheluwe@ocmw.holsbeek.be

Maatschappelijk werker
Karolien Lintner
Tel. 016-31 42 81
karolien.lintner@ocmw.holsbeek.be

 

  



Copyright © 2009 VERA Privacybeleid & Gebruiksvoorwaarden Sitemap