Contactgegevens

OCMW Holsbeek
Dreef 1
3220 Holsbeek

Tel. 016-31 42 70
Fax. 016-31 42 80

info@ocmw.holsbeek.be

Ondernemingsnummer: 212.220.063


De medewerkers van het OCMW

De dienst administratie

Algemeen directeur
Ria Verstraelen
Tel. 016-62 91 82
ria.verstraelen@ocmw.holsbeek.be
Stafmedewerker
Isabel Willems
Tel. 016-62 91 80 isabel.willems@ocmw.holsbeek.be  
Financieel directeur
Marylin Denon
Tel. 016-62 91 95
marylin.denon@ocmw.holsbeek.be
Boekhouder
Ria Coenen
Tel. 016-31 42 72
ria.coenen@ocmw.holsbeek.be
Hoofd interne zaken
Heidi Van Meerbeek
Tel. 016-31 42 75
heidi.vanmeerbeek@holsbeek.be
Celhoofd
personeelsbeheer en -administratie

Linda Francken
Tel. 016-31 42 73 linda.francken@ocmw.holsbeek.be
Communicatiedeskundige
Ellen Vangoidsenhoven
Tel. 016-31 42 74
ellen.vangoidsenhoven@ocmw.holsbeek.be
Administratief medewerker
personeelsbeheer en -adminstrati
e
Bettina Miseur
Tel. 016-31 42 80
bettina.miseur@ocmw.holsbeek.be
Administratief medewerker
secretariaat/onthaal

Christel De Bondt
Tel. 016-79 11 14
christel.debondt@ocmw.holsbeek.be
Verantwoordelijke
woensdagnamiddagopvang

Speelpleincoördinator
Tel. 0496-61 58 87
speelplein@holsbeek.be
Administratief medewerker
secretariaat/onthaal

Els Frans
Tel. 016-31 42 71
els.frans@ocmw.holsbeek.be
  

De sociale en juridische dienst

Diensthoofd welzijn en samenleven
Elke Valgaeren
Tel. 016-31 42 86 elke.valgaeren@ocmw.holsbeek.be
Celhoofd dienst huishoudhulp
Stijn Vanleene
Tel. 016-31 42 88 stijn.vanleene@ocmw.holsbeek.be
Juridische ondersteuning en bemiddeling
Veerle Vangheluwe
Tel. 016-31 42 82
veerle.vangheluwe@ocmw.holsbeek.be
Celhoofd dienst gezinszorg
Liesbeth Vermeire
Tel. 016-31 42 87
liesbeth.vermeire@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Steffen Helskens
Tel. 016-31 42 89
steffen.helskens@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Aurelie Bruyninckx
Tel. 016-31 42 85
aurelie.bruyninckx@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Karolien Lintner
Tel. 016-31 42 81
karolien.lintner@ocmw.holsbeek.be
Celhoofd andere thuiszorgdiensten
Sandra Cobbaert
Tel. 016-31 42 84
sandra.cobbaert@ocmw.holsbeek.be
Maatschappelijk werker
Lore Mausen
Tel. 016-31 42 83
lore.mausen@ocmw.holsbeek.be
  



Copyright © 2009 VERA Privacybeleid & Gebruiksvoorwaarden Sitemap